TNR Senior Interclub 2018/19 (North Harbour)
Mens 6 Draw
RESERVE BAND S8
RoundDateTimeTeam 1Team 2Venue
1Mon24 Sep 201806:00 pmBelmont M5Helensville 2Belmont
Mon24 Sep 201806:00 pmMilford Team 12Whangaparaoa M3Whangaparaoa
Mon24 Sep 201806:00 pmLake Pupuke ElMilford Team 9Milford
Mon24 Sep 201806:00 pmBrowns Bay BBRC 4Greenhithe WHAMOGreenhithe  (West Harbour 1,West Harbour 2,West Harbour 3)
Mon01 Oct 201806:00 pmNorthcote M8Ngataringa Mens 3Northcote
Mon01 Oct 201806:00 pmBeach Haven Winston WolfeBirkenhead M1Beach Haven
2Mon08 Oct 201806:00 pmNgataringa Mens 3Beach Haven Winston WolfeBeach Haven
Mon08 Oct 201806:00 pmBirkenhead M1Browns Bay BBRC 4Forrest Hill  (10,11,12)
Mon08 Oct 201806:00 pmWhangaparaoa M3Greenhithe WHAMOWhangaparaoa
Mon08 Oct 201806:00 pmMilford Team 9Northcote M8Northcote
Mon08 Oct 201806:00 pmHelensville 2Lake Pupuke ElLake Pupuke
Mon08 Oct 201806:00 pmMilford Team 12Belmont M5Milford
3Mon29 Oct 201806:00 pmBeach Haven Winston WolfeMilford Team 9Milford
Mon29 Oct 201806:00 pmNorthcote M8Helensville 2Northcote
Mon29 Oct 201806:00 pmBelmont M5Whangaparaoa M3Albany TP  (1out,2out,3out)
Mon29 Oct 201806:00 pmBrowns Bay BBRC 4Ngataringa Mens 3Albany TP  (4out,5out,6out)
Mon05 Nov 201806:00 pmGreenhithe WHAMOBirkenhead M1Forrest Hill  (13,14)
Tue06 Nov 201806:00 pmLake Pupuke ElMilford Team 12Lake Pupuke
4Mon12 Nov 201806:00 pmMilford Team 12Northcote M8Northcote
Mon12 Nov 201806:00 pmNgataringa Mens 3Greenhithe WHAMOGreenhithe  (West Harbour 1,West Harbour 2,West Harbour 3)
Mon12 Nov 201806:00 pmMilford Team 9Browns Bay BBRC 4Milford
Mon12 Nov 201806:00 pmHelensville 2Beach Haven Winston WolfeBeach Haven
Mon12 Nov 201806:00 pmWhangaparaoa M3Birkenhead M1Albany TP  (4out,5out,6out)
Mon12 Nov 201806:00 pmBelmont M5Lake Pupuke ElBelmont
5Mon26 Nov 201806:00 pmBirkenhead M1Ngataringa Mens 3Forrest Hill  (10,11,12)
Mon26 Nov 201806:00 pmNorthcote M8Belmont M5Belmont
Mon26 Nov 201806:00 pmBeach Haven Winston WolfeMilford Team 12Milford
Mon26 Nov 201806:00 pmBrowns Bay BBRC 4Helensville 2Albany TP  (4out,5out,6out)
Mon26 Nov 201806:00 pmGreenhithe WHAMOMilford Team 9Greenhithe  (West Harbour 1,West Harbour 2,West Harbour 3)
Mon26 Nov 201806:00 pmLake Pupuke ElWhangaparaoa M3Whangaparaoa
6Mon10 Dec 201806:00 pmLake Pupuke ElNorthcote M8Lake Pupuke
Mon10 Dec 201806:00 pmMilford Team 9Birkenhead M1Forrest Hill  (10,11,12)
Mon10 Dec 201806:00 pmHelensville 2Greenhithe WHAMOGreenhithe  (West Harbour 1,West Harbour 2,West Harbour 3)
Mon10 Dec 201806:00 pmMilford Team 12Browns Bay BBRC 4Milford
Mon10 Dec 201806:00 pmBelmont M5Beach Haven Winston WolfeBeach Haven
Mon10 Dec 201806:00 pmWhangaparaoa M3Ngataringa Mens 3Albany TP  (4out,5out,6out)
7Mon04 Feb 201906:00 pmBirkenhead M1Helensville 2Helensville
Mon04 Feb 201906:00 pmBeach Haven Winston WolfeLake Pupuke ElBeach Haven
Mon04 Feb 201906:00 pmBrowns Bay BBRC 4Belmont M5Belmont
Mon04 Feb 201906:00 pmGreenhithe WHAMOMilford Team 12Greenhithe  (West Harbour 1,West Harbour 2,West Harbour 3)
Mon04 Feb 201906:00 pmNorthcote M8Whangaparaoa M3Albany TP  (4out,5out,6out)
Mon04 Feb 201906:00 pmNgataringa Mens 3Milford Team 9Milford
8Mon18 Feb 201906:00 pmBelmont M5Greenhithe WHAMOBelmont
Mon18 Feb 201906:00 pmHelensville 2Ngataringa Mens 3Helensville
Mon18 Feb 201906:00 pmMilford Team 12Birkenhead M1Milford
Mon18 Feb 201906:00 pmWhangaparaoa M3Milford Team 9Whangaparaoa
Mon18 Feb 201906:00 pmLake Pupuke ElBrowns Bay BBRC 4Lake Pupuke
Mon18 Feb 201906:00 pmNorthcote M8Beach Haven Winston WolfeBeach Haven
9Mon04 Mar 201906:00 pmGreenhithe WHAMOLake Pupuke ElLake Pupuke
Mon04 Mar 201906:00 pmBrowns Bay BBRC 4Northcote M8Northcote
Mon04 Mar 201906:00 pmBeach Haven Winston WolfeWhangaparaoa M3Beach Haven
Mon04 Mar 201906:00 pmBirkenhead M1Belmont M5Belmont
Mon04 Mar 201906:00 pmNgataringa Mens 3Milford Team 12Milford
Mon04 Mar 201906:00 pmMilford Team 9Helensville 2Helensville
10Mon18 Mar 201906:00 pmMilford Team 12Milford Team 9Milford
Mon18 Mar 201906:00 pmWhangaparaoa M3Helensville 2Helensville
Mon18 Mar 201906:00 pmBelmont M5Ngataringa Mens 3Belmont
Mon18 Mar 201906:00 pmLake Pupuke ElBirkenhead M1Forrest Hill  (10,11,12)
Mon18 Mar 201906:00 pmNorthcote M8Greenhithe WHAMONorthcote
Mon18 Mar 201906:00 pmBeach Haven Winston WolfeBrowns Bay BBRC 4Beach Haven
11Mon01 Apr 201906:00 pmBrowns Bay BBRC 4Whangaparaoa M3Whangaparaoa
Mon01 Apr 201906:00 pmGreenhithe WHAMOBeach Haven Winston WolfeGreenhithe  (West Harbour 1,West Harbour 2,West Harbour 3)
Mon01 Apr 201906:00 pmBirkenhead M1Northcote M8Northcote
Mon01 Apr 201906:00 pmNgataringa Mens 3Lake Pupuke ElLake Pupuke
Mon01 Apr 201906:00 pmMilford Team 9Belmont M5Belmont
Mon01 Apr 201906:00 pmHelensville 2Milford Team 12Milford
TeamManagers
Beach Haven Winston WolfeRalf Krone021 026 16910
Belmont M5Brian Lawry021 577 390
Birkenhead M1Christo Peters027 714 0915
Browns Bay BBRC 4Sergei Andreev021 214 3517
Greenhithe WHAMOSed Wolhunter021 816 336
Helensville 2Phillip Ashton027 492 6917
Lake Pupuke ElEl Pinto021 664 913
Milford Team 12Luca Hine027 2044 691
Milford Team 9Mike Judd022 162 1474
Ngataringa Mens 3Alastair Ness022 041 0660
Northcote M8Andrew Spence027 290 3714
Whangaparaoa M3Alf Sayer021 0881 8525