TNR Junior Interclub 2018/19 Post Xmas (North Harbour)
Boys 15u E Draw
RoundDateTimeTeam 1Team 2Venue
1Sat09 Feb 201908:00 amMilford B11Silverdale SerpentsForrest Hill  (4,5)
Sat09 Feb 201910:30 amBelmont B7Northcote 15B9Northcote
Sat09 Feb 201910:30 amBirkenhead BandidosBelmont B6Birkenhead
Sat09 Feb 201910:30 amWhangaparaoa 15B1Ngataringa team 2Whangaparaoa  (College 3,College 4)
2Sat16 Feb 201910:30 amSilverdale SerpentsBirkenhead BandidosAlbany TP  (1out,2out)
Sat16 Feb 201910:30 amBelmont B6Whangaparaoa 15B1Whangaparaoa  (College 3,College 4)
Sat16 Feb 201910:30 amNorthcote 15B9Ngataringa team 2Ngataringa
Sat16 Feb 201910:30 amBelmont B7Milford B11Belmont
3Sat23 Feb 201910:30 amNgataringa team 2Belmont B6Belmont
Sat23 Feb 201910:30 amBirkenhead BandidosBelmont B7Birkenhead
Sat23 Feb 201910:30 amWhangaparaoa 15B1Silverdale SerpentsWhangaparaoa  (College 3,College 4)
Sat23 Feb 201910:30 amMilford B11Northcote 15B9Northcote
4Sat02 Mar 201910:30 amMilford B11Birkenhead BandidosForrest Hill  (8,9)
Sat02 Mar 201910:30 amSilverdale SerpentsNgataringa team 2Albany TP  (1out,2out)
Sat02 Mar 201910:30 amBelmont B7Whangaparaoa 15B1Whangaparaoa  (College 3,College 4)
Sat02 Mar 201910:30 amNorthcote 15B9Belmont B6Albany TP  (3out,4out)
5Sat09 Mar 201910:30 amNgataringa team 2Belmont B7Belmont
Sat09 Mar 201910:30 amWhangaparaoa 15B1Milford B11Whangaparaoa  (College 1,College 2)
Sat09 Mar 201910:30 amBirkenhead BandidosNorthcote 15B9Birkenhead
Sat09 Mar 201910:30 amBelmont B6Silverdale SerpentsAlbany TP  (3out,4out)
6Sat16 Mar 201910:30 amBelmont B7Belmont B6Belmont
Sat16 Mar 201910:30 amNorthcote 15B9Silverdale SerpentsAlbany TP  (3out,4out)
Sat16 Mar 201910:30 amMilford B11Ngataringa team 2Milford
Sat16 Mar 201910:30 amBirkenhead BandidosWhangaparaoa 15B1Whangaparaoa  (College 3,College 4)
7Sat23 Mar 201910:30 amWhangaparaoa 15B1Northcote 15B9Whangaparaoa  (College 3,College 4)
Sat23 Mar 201910:30 amNgataringa team 2Birkenhead BandidosBirkenhead
Sat23 Mar 201910:30 amBelmont B6Milford B11Belmont
Sat23 Mar 201910:30 amSilverdale SerpentsBelmont B7Forrest Hill  (10,11)
TeamManagers
Belmont B6Camilla Hope-Simcock021 440 968
Belmont B7John Duncan021 858 580
Birkenhead BandidosCarmen Castano027 519 5151
Milford B11Bal McVeigh021 197 0986
Ngataringa team 2Bridget Webster027 608 4588
Northcote 15B9Ilir Kamberi021 166 2796
Silverdale SerpentsLottie Matteucci021 0404 550
Whangaparaoa 15B1Sarah East021 195 2006