Canterbury Senior Interclub 2019/20 (Canterbury)
Division 3 Mixed Draw
Important Information: There will be no playoff matches for Divisions 2 & 3 Mixed.
RoundDateTimeTeam 1Team 2Venue
1Sat05 Oct 201901:00 pmCashmere HelenBeckenham GlendaWilding Park  (Outdoor 15,Outdoor 16)
Sat05 Oct 201901:00 pmBishopdale RedEdgeware Wilding Park  (Outdoor 17,Outdoor 18)
Sat05 Oct 201901:00 pmBishopdale BlueTe Kura Hagley Wilding Park  (Indoor 1,Indoor 2)
Sat05 Oct 201901:00 pmShirley Burnside Park RedNga Puna Wai  (TC1,TC2)
Sat05 Oct 201901:00 pmBurnside Park BlueBeckenham SallyNga Puna Wai  (TC3,TC4)
Sat05 Oct 201901:00 pmSouth Brighton Avonhead Nga Puna Wai  (TC5,TC6)
2Sat12 Oct 201901:00 pmBurnside Park RedBurnside Park BlueNga Puna Wai  (TC1,TC2)
Sat12 Oct 201901:00 pmBeckenham SallySouth Brighton Nga Puna Wai  (TC3,TC4)
Sat12 Oct 201901:00 pmEdgeware Avonhead Nga Puna Wai  (TC5,TC6)
Sat12 Oct 201901:00 pmTe Kura Hagley Shirley Nga Puna Wai  (TC7,TC8)
Sat12 Oct 201901:00 pmBeckenham GlendaBishopdale BlueNga Puna Wai  (TC9,TC10)
Sat12 Oct 201901:00 pmBishopdale RedCashmere HelenNga Puna Wai  (TC11,TC12)
3Sat19 Oct 201901:00 pmBurnside Park BlueTe Kura Hagley Nga Puna Wai  (TC1,TC2)
Sat19 Oct 201901:00 pmBishopdale BlueBishopdale RedNga Puna Wai  (TC3,TC4)
Sat19 Oct 201901:00 pmShirley Beckenham GlendaNga Puna Wai  (TC5,TC6)
Sat19 Oct 201901:00 pmCashmere HelenEdgeware Nga Puna Wai  (TC7,TC8)
Sat19 Oct 201901:00 pmSouth Brighton Burnside Park RedNga Puna Wai  (TC9,TC10)
Sat19 Oct 201901:00 pmAvonhead Beckenham SallyNga Puna Wai  (TC11,TC12)
4Sat02 Nov 201901:00 pmBishopdale RedShirley Nga Puna Wai  (TC1,TC2)
Sat02 Nov 201901:00 pmBurnside Park RedAvonhead Nga Puna Wai  (TC3,TC4)
Sat02 Nov 201901:00 pmTe Kura Hagley South Brighton Nga Puna Wai  (TC5,TC6)
Sat02 Nov 201901:00 pmBeckenham GlendaBurnside Park BlueNga Puna Wai  (TC7,TC8)
Sat02 Nov 201901:00 pmEdgeware Beckenham SallyEdgeware  (TC3,TC4)
Sat02 Nov 201901:00 pmCashmere HelenBishopdale BlueNga Puna Wai  (TC11,TC12)
5Sat09 Nov 201901:00 pmBeckenham SallyBurnside Park RedNga Puna Wai  (TC1,TC2)
Sat09 Nov 201901:00 pmShirley Cashmere HelenNga Puna Wai  (TC3,TC4)
Sat09 Nov 201901:00 pmBurnside Park BlueBishopdale RedNga Puna Wai  (TC5,TC6)
Sat09 Nov 201901:00 pmSouth Brighton Beckenham GlendaNga Puna Wai  (TC7,TC8)
Sat09 Nov 201901:00 pmAvonhead Te Kura Hagley Nga Puna Wai  (TC9,TC10)
Sat09 Nov 201901:00 pmBishopdale BlueEdgeware Nga Puna Wai  (TC11,TC12)
6Sat23 Nov 201901:00 pmBishopdale BlueShirley Nga Puna Wai  (TC1,TC2)
Sat23 Nov 201901:00 pmTe Kura Hagley Beckenham SallyNga Puna Wai  (TC3,TC4)
Sat23 Nov 201901:00 pmBeckenham GlendaAvonhead Nga Puna Wai  (TC5,TC6)
Sat23 Nov 201901:00 pmBishopdale RedSouth Brighton Nga Puna Wai  (TC7,TC8)
Sat23 Nov 201901:00 pmCashmere HelenBurnside Park BlueCashmere  (TC1,TC2)
Sat23 Nov 201901:00 pmEdgeware Burnside Park RedNga Puna Wai  (TC11,TC12)
7Sat30 Nov 201901:00 pmBeckenham SallyBeckenham GlendaBeckenham  (TC1,TC2)
Sat30 Nov 201901:00 pmBurnside Park BlueBishopdale BlueNga Puna Wai  (TC3,TC4)
Sat30 Nov 201901:00 pmSouth Brighton Cashmere HelenNga Puna Wai  (TC5,TC6)
Sat30 Nov 201901:00 pmAvonhead Bishopdale RedNga Puna Wai  (TC7,TC8)
Sat30 Nov 201901:00 pmShirley Edgeware Nga Puna Wai  (TC9,TC10)
Sat30 Nov 201901:00 pmBurnside Park RedTe Kura Hagley Nga Puna Wai  (TC11,TC12)
8Sat07 Dec 201901:00 pmCashmere HelenAvonhead Wilding Park  (Outdoor 1,Outdoor 2)
Sat07 Dec 201901:00 pmBeckenham GlendaBurnside Park RedWilding Park  (Outdoor 3,Outdoor 4)
Sat07 Dec 201901:00 pmBishopdale RedBeckenham SallyWilding Park  (Outdoor 5,Outdoor 6)
Sat07 Dec 201901:00 pmEdgeware Te Kura Hagley Wilding Park  (Outdoor 7,Outdoor 8)
Sat07 Dec 201901:00 pmBishopdale BlueSouth Brighton Wilding Park  (Outdoor 9,Outdoor 10)
Sat07 Dec 201901:00 pmShirley Burnside Park BlueWilding Park  (Outdoor 11,Outdoor 12)
9Sat01 Feb 202001:00 pmBishopdale RedTe Kura Hagley Nga Puna Wai  (TC11,TC12)
Sat01 Feb 202001:00 pmEdgeware Beckenham GlendaEdgeware  (TC3,TC4)
Sat01 Feb 202001:00 pmCashmere HelenBurnside Park RedCashmere  (TC1,TC2)
Sat01 Feb 202001:00 pmBishopdale BlueBeckenham SallyWilding Park  (Indoor 4,Indoor 5)
Sat01 Feb 202001:00 pmShirley Avonhead Shirley  (TC6,TC7)
Sat01 Feb 202001:00 pmBurnside Park BlueSouth Brighton Burnside Park  (TC1,TC2)
10Sat08 Feb 202001:00 pmSouth Brighton Edgeware Nga Puna Wai  (TC1,TC2)
Sat08 Feb 202001:00 pmAvonhead Burnside Park BlueNga Puna Wai  (TC3,TC4)
Sat08 Feb 202001:00 pmBeckenham SallyShirley Nga Puna Wai  (TC5,TC6)
Sat08 Feb 202001:00 pmBurnside Park RedBishopdale BlueNga Puna Wai  (TC7,TC8)
Sat08 Feb 202001:00 pmTe Kura Hagley Cashmere HelenNga Puna Wai  (TC9,TC10)
Sat08 Feb 202001:00 pmBeckenham GlendaBishopdale RedWilding Park  (Outdoor 9,Outdoor 10)
11Sat15 Feb 202001:00 pmAvonhead Bishopdale BlueAvonhead  (TC1,TC2)
Sat15 Feb 202001:00 pmSouth Brighton Shirley Shirley  (TC6,TC7)
Sat15 Feb 202001:00 pmBurnside Park BlueEdgeware Edgeware  (TC3,TC4)
Sat15 Feb 202001:00 pmBeckenham SallyCashmere HelenCashmere  (TC1,TC2)
Sat15 Feb 202001:00 pmBurnside Park RedBishopdale RedBurnside Park  (TC1,TC2)
Sat15 Feb 202001:00 pmTe Kura Hagley Beckenham GlendaTe Kura Hagley  (TC1,TC2)
TeamCaptains
Avonhead Mark Melbourne0278204207
Beckenham GlendaGlenda Meredith0273727319
Beckenham SallySally Watson027 531 8565
Bishopdale BlueAndrea Stanton027 310 0988 / (03) 359 1605
Bishopdale RedStuart Knappstein027 6369843
Burnside Park BlueZino Huang02102450976
Burnside Park RedChris Coster027 748 8410 / 027 7488410
Cashmere HelenPaula Keating
Edgeware Jenna Lester021670186 / 021670186
Shirley Sue Bealing021 02728919
South Brighton Martin Cole
Te Kura Hagley Rosie Lau021 108 2821 / 351 1134